Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, 26 czerwca 2022 r.

1. W środę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz.17.00 w auli św. Jana Pawła II, a w czasie Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.
2. W środę 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca przeznaczona na Świętopietrze.
3. W czwartek 30 czerwca zakończenie nabożeństw czerwcowych.
4. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza w sobotę na adorację i modlitwę wynagradzającą od godz. 7.00 oraz na Mszę św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszą św. i w czasie wieczornej adoracji.
5. W niedziele lipca i sierpnia nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 16.30.
6. Kancelaria od tego tygodnia przez całe wakacje czynna tylko we wtorki i środy od godz. 16.30 do 17.30.
7. W niedzielę 3 lipca na Mszy św. o godz.11.00. modlimy się w intencji Ojczyzny.
8. W niedzielę 31 lipca wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na stronie internetowej: www.pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pldo 20 lipca.
9. Deklaracje duchowego uczestnictwa oraz intencje modlitewne, w których modlić się będzie grupa biało-niebieska można napisać  przy stoliku obok zakrystii i wrzucić do znajdującej się obok skarbony. Można również zamówić intencje Mszy św., które będą odprawione podczas pielgrzymki.
10. Z wielką radością informujemy, iż nasza schola  dziecięca „Urwisy Maryi”, którą prowadzi pani katechetka Elżbieta Zjawin zdobyła tytuł Grand Laureata na Ogólnopolskim  Festiwalu Piosenki Religijnej w Świętnie. Gratulujemy nagrody!
11. Decyzją Księdza Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego z dniem 1 sierpnia tego roku ksiądz proboszcz naszej parafii – Grzegorz Polowczyk przejmie obowiązki w nowej parafii pw. Św. Marcina w Grębocicach k. Głogowa. W naszej parafii od tego dnia proboszczem będzie ks. Kanonik Tomasz Sałatka – dotychczasowy proboszcz parafii św. Józefa  w Zaborze.
12. Polecamy lekturę prasy katolickiej.
13. Bóg zapłać za ofiary dla osób potrzebujących oraz na utrzymanie naszej świątyni.
14. Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, wypoczywającym przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz o godnym stroju i zachowaniu w miejscach kultu.
15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych parafian:śp. Włodzimierz Zgoła,         śp. Barbara Karczmarczyk, śp. Wiktoria Janicka.

Prosimy o wsparcie naszych transmisji. Przelew na konto parafii z dopiskiem „Transmisja”.
Prosimy o wsparcie funkcjonowania naszej parafii. Przelew na konto z dopiskiem „Taca”.

Nr konta bankowego naszej parafii:
09 1240 3549 1111 0000 4438 0872
PKO S.A. I Oddział w Gorzowie Wlkp.
Dziękujemy za zrozumienie!