Transmisje Mszy świętych i diecezjalnych rekolekcji

parafia@nmpkp.pl/ 18 marca, 2020

Transmisja z naszego kościoła:

UWAGA! JEŚLI TRANSMISJA NIE ROZPOCZNIE SIĘ PO NACIŚNIĘCIU PRZYCISKU ODTWARZANIA, NALEŻY KLIKNĄĆ NA PODKREŚLONY TEKST „Obejrzyj film w YouTube”

Prosimy o wsparcie naszych transmisji. Przelew na konto parafii  z dopiskiem „Transmisja”.
Prosimy o wsparcie funkcjonowania naszej parafii. Przelew na konto z dopiskiem „Taca”.
Nr konta bankowego naszej parafii:
09 1240 3549 1111 0000 4438 0872
PKO BP S.A. I Oddział w Gorzowie Wlkp.
Dziękujemy za zrozumienie!

Msza święta (poniedziałek 30 marca) o godz. 9.00 – na żywo:

Inne informacje:

1. Transmisja z Gorzowa

Msza św. w najbliższą niedzielę z kościoła pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Gorzowie Wlkp. będzie transmitowana przez TVP3 Gorzów Wielkopolski o godz. 10.30

2. Transmisje z Paradyża

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego diecezja we współpracy z TVP3 Gorzów Wielkopolski i Radiem Zachód zaprasza do udziału w liturgii poprzez transmisje telewizyjne, radiowe i internetowe realizowane z Paradyża.

Diecezjalne Rekolekcje Wielkopostne – ze względu na odwołanie parafialnych rekolekcji wielkopostnych zapraszamy na Diecezjalne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 30 marca – 1 kwietnia o godz. 19.00.

Niedziela Palmowa – zaplanowane na dni 4-5 kwietnia diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży zostały odwołane. Odbędzie się jednak transmisja liturgii Niedzieli Palmowej o godz. 10.30.

Triduum Paschalne – uroczystości Triduum Paschalnego, a zatem Msza św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czartek, Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek oraz Wigilia Paschalna będą transmitowane o godz. 19.00.

3. Transmisja z Jasnej Góry, wystarczy wcisnąć „Play”:
(aktualny program transmisji z kaplicy Cudownego Obrazu – wystarczy wcisnąć przycisk)