Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski

Msze św. w Niedzielę

07:30 | 09:30 | 11:00 | 12:30 | 16:30 18:30 | 20:00
więcej »

Msze św. dni powszednie

07:00 | 09:00 | 18:30


więcej »

Spowiedź

pn. - so.: 15 min przed Mszą św.
nd.: podczas Mszy św.
więcej »

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

Poniedziałek    19.11.2018
7.00  o nawrócenie dla Macieja, siłę życia z Bogiem, pomyślność w
sprawach aktualnie dla Niego trudnych i znanych Bogu
9.00  + Wojciech Łozowski i zmarli z rodziny Łozowskich
9.00 o opiekę Matki Bożej dla Stanisława i Teresy, o wypełnienie się woli
Bożej dla Nich, oraz o Boże błogosł. i potrzebne łaski dla Małgorzaty
18.30  + Antonina, Michał
18.30  + Antoni i Helena, Bogusław Miaz, Dorota, Alfons, Antonina Ryżyk
18.30  + Janina Radziejewska – greg. 6

Wtorek    20.11.2018  
7.00  
9.00   + Erwin Szliwe – 29 rocz. śmierci, Marta i Juliusz Szliwe
18.30  + Bartosz – od dzieci, wychowawców i pracowników z Barki
18.30  + Danuta Bieniek – od Teresy Bieniek
18.30  + Maria Grabowska – 14 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Grabowskich,
Pruszyńskich i Feszt
18.30  + Janina Radziejewska – greg. 7

Środa   21.11.2018  
7.00   dz. – b., o Boże błogosł., łaski, opiekę M. Bożej dla Ks. Janusza w Dniu
Imienin – Caritas Parafialny
9.00  + rodzice: Adolf i Julia, brat Tadeusz i Jego syn Witold Mek
18.30  + Ignacy i Maria Bulicz
18.30   + Janina Radziejewska – greg. 8
18.30  o Boże błogosł. dla Janusza Offmana

Czwartek  22.11.2018  
7.00  
9.00  + Andrzej Grudziecki – 7 rocz. śmierci
18.30   + Anna, Michał Siwozat
18.30  + Janina Radziejewska – greg. 9
18.30  + Regina Głąbicka – od Żywego Różańca

Piątek   23.11.2018  
7.00   
9.00  + Antoni, Klementyna, Józef Skaskiewicz, Piotr, Onufryna, Stanisław,
Edward Gołębiowscy, Michał Paczkowski
18.30  + Henryk Pasternak – 30 dzień po pogrzebie   30.XI.18. godz.18.30
18.30   + Józef Suchecki – od uczestników pogrzebu
18.30   + Janina Radziejewska – greg. 10

Sobota    24.11.2018  
7.00  + Janina Radziejewska – greg. 11
9.00  dz. – b. z okazji 40 – tej rocznicy ślubu Adama i Danuty, z prośbą o Boże
błogosł. i potrzebne łaski
9.00   + Andrzej Gajdemski – 30 dzień po pogrzebie
( 3.XII. godz. 18.30; 14.XII. godz. 18.30; 22.XII.18. godz. 9.00)
18.30  + Sławomir – 9 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
18.30  + Maria i Irena Kunke, zmarli z rodziny Jagodzińskich i Leszczynskich
18.30  + Katarzyna Ożóg i zmarli z rodziny




Niedziela   25.11.2018  
7.30   + Genowefa – 29 rocz. śmierci i Konrad Mikołajczyk
9.30  + Katarzyna, Prakseda, Michał, Józef
9.30   + Janina Radziejewska – greg. 12
9.30  + Ryszard – 7 rocz. śmierci, Józef, Krystyna Szczepaniak, Jan, Jadwiga,
Zdzisław Kukuła
11.00  + Stanisław – 45 rocz. śmierci
11.00   + Stanisław Czekała – od siostry Heleny z rodziną
12.30  + Marian Mazur – 10 rocz. śmierci, Tomasz Mazur – 1 rocz. śmierci i
zmarli z rodziny Mazur i Rojewskich
16.30  + Henryk Rzepecki – 9 rocz. śmierci, o łaskę nieba
18.30  + Stanisław Siudak – 6 rocz. śmierci
20.00  + Edmund Jaruga – 30 dzień po pogrzebie



Aktualności bądź na bieżąco