Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski

Msze św. w Niedzielę

07:30 | 09:30 | 11:00 | 12:30 | 16:30 18:30 | 20:00
więcej »

Msze św. dni powszednie

07:00 | 09:00 | 18:30


więcej »

Spowiedź

pn. - so.: 15 min przed Mszą św.
nd.: podczas Mszy św.
więcej »

Służenia


MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

7:30

Gr. 4

Gr. 3

Gr. 2

Gr. 1

9:30

Gr. 5

Gr. 4

Gr. 3

Gr. 2

12:30

Gr. 6

Gr. 5

Gr. 4

Gr. 3

17:00

Gr.1

Gr. 6

Gr. 5

Gr. 4

18:30

Gr. 2

Gr. 1

Gr. 6

Gr. 5

20:00

Gr. 3

Gr. 2

Gr. 1

Gr. 6


ZBIÓRKI:
08 CZERWCA PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ O GODZ. 19:10 OBECNOŚĆ WSZYSTKICH MINISTRANTÓW I LEKTORÓW.

11 czerwca Msza Św. wieczorna w naszej parafii i procesja do parafii Najświętszego Zbawiciela na zakończenie oktawy Bożego Ciała.

22 CZERWCA W PONIEDZIAŁEK WYJAZD DO WOJCIESZYC. ZBIÓRKA NA PLEBANII O GODZ. 15:45 POWRÓT OKOŁO GODZ. 21:00. LISTA NA ZAPISY W ZAKRYSTII.

N I E D Z I E L A

GR 1 – Lektorzy : Bartek A., Payryk F.
Ministranci: Jacek M., Maciek N., Jakub W.

GR 2 – Lektorzy : Witold G., Maciej B.
Ministranci: Mateusz D., Dawid D., Mikołaj S., Jan N.

GR 3 – Lektorzy : Michał K.
Ministranci: Filip F., Mateusz K.

GR 4 – Lektorzy : Jakub W.
Ministranci: Mikołaj D.

GR 5 – Lektorzy : Michał S.
Ministranci: Damian D., Igor T., Jakub T., Wiktor T.

GR 6 – Lektorzy : Damian Cz., Marcin Cz.
Ministranci: Wojciech B.

  

Poniedziałek
7:00
9:00
18:30 Adam N., Wojciech N., Igor T., Jakub T., Wiktor T., Maciej N., Jakub W., Jacek M., Filip F.

Wtorek
7:00
9:00
18:30 Mikołaj S., Mateusz K.

Środa
7:00
9:00
18:30 Bartosz W.

Czwartek
7:00
9:00
18:30 Mikołaj D., Witold G., Wojciech B.

Piątek
7:00
9:00
18:30 Mikołaj K., Olek B.

Sobota
7:00
9:00 Jakub W., Damian Cz., Marcin Cz., Mateusz D., Dawid D., Michał S.
18:30 Michał K.
 

GDYBY KOGOŚ NIE BYŁO NA LIŚCIE SŁUŻENIA, NASTĄPIŁA ZMIANY DNIA
CZY GODZINY LUB GRUPY NIEDZIELNEJ PROSZĘ O KONTAKT.
Ks. Daniel

Aktualności bądź na bieżąco

08.04.2017
Program Triduum paschalnego w naszym kościele.
10.02.2017
Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej.
28.12.2016

Kolęda 2017 – 2018

Czwartek, 28 grudzień -  ul. Fredry 1, 3, 5, 7
Piątek, 29 grudzień – ul. Dunikowskiego
Sobota, 30 grudzień – ul. Dąbrowskiej
wtorek,  2 styczeń – ul. Zapolskiej
środa, 3 styczeń -  ul. Reja 1 – 11 (nieparzyste) i 4,6
czwartek, 4 styczeń – ul. Reja 8 – 14 (parzyste), Kochanowskiego 1 - 6
piątek, 5 styczeń – ul. Kochanowskiego 7 – 15
poniedziałek, 8 styczeń – ul. Wyczółkowskiego 1 – 12
wtorek, 9 styczeń – ul. Wyczółkowskiego 13 – 24
środa, 10 styczeń – ul. Wyczółkowskiego 25 -27, Kruczkowskiego
czwartek, 11 styczeń - ul. Asnyka, Norwida, Wyspiańskiego, Skłodowskiej, Konopnickiej,
Grottgera 1 – 5
piątek, 12 styczeń -  ul.  Żeromskiego, Szymanowskiego, Prusa,  Reymonta, Grottgera  
22 i 23
sobota, 13 styczeń - ul. Grottgera – pozostałe numery, Myśliborska
poniedziałek, 15 styczeń - ul. Kasprowicza, Kossaka, Tuwima
wtorek, 16 styczeń - ul.  Marcinkowskiego do 120
środa, 17 styczeń – ul. Marcinkowskiego 121, Matejki 17 - 54
czwartek, 18 styczeń – ul. Matejki 60, 61
piątek, 19 styczeń – ul. Matejki 62, 63
sobota, 20 styczeń – ul. Matejki 64 i 65 – 79
poniedziałek, 22 styczeń – Al. Konstytucji 13 – 28; 48 – 61,  Skalskiego
wtorek, 23 styczeń – Al. Konstytucji 29 i 30
środa, 24 styczeń – Al. Konstytucji  62 – 66, Sokola, Orla, Chyża, Chopina
czwartek, 25 styczeń - ul. Sportowa 14, 16, Przy Stadionie, Bajana, Tańskiego  
piątek, 26 styczeń - ul. Sportowa 6AB, 8AB, 10AB, 12AB
sobota, 27 styczeń – ul. Sportowa 1, 1A, 3AB, 5
niedziela, 28 styczeń – kolęda uzupełniająca


Kolędę rozpoczynamy  o godz. 16.00.







<< <  Strona 2 z 10  > >>